fbpx

Jak wygląda realizacja zamówienia personalizowanego?

Zawieszki do torebki:

Jeśli marzysz o zawieszce, której nie udało Ci się znaleźć w naszej regularnej kolekcji, z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie personalizowany egzemplarz. Jest to świetna okazja, by sprawić wyjątkowy upominek bliskiej osobie lub sobie samej!

Czego może dotyczyć personalizacja:

- kolorystyki zawieszki (kamienie, rzemienie)
- rodzaju kamieni (być może zależy Ci na konkretnych minerałach i ich właściwościach?)
- wiadomości dla osoby obdarowanej (standardowo dołączamy liścik z informacją, jakie kamienie zastosowaliśmy. Na Twoją prośbę możemy rozszerzyć go o opis ich właściwości i/lub dołączyć inną, wskazaną przez Ciebie treść)
- wsparcia w skomponowaniu kolorystyki oraz kamieni w oparciu o informacje dotyczące preferencji i gustu osoby, do której trafi zawieszka 

Tak jak w przypadku egzemplarzy z regularnej kolekcji, na życzenie dostępna jest wersja breloka bez dodatkowego karabińczyka.

Stosujemy materiały takie jak: kamienie półszlachetne, rzemienie jubilerskie, stal chirurgiczna. Długość całkowita: 17 - 18 cm.

Zanim dokonasz zakupu:

Gorąco zachęcamy do tego, by wysłać do nas wiadomość (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) i przedyskutować Twój pomysł na personalizację zawieszki zanim dokonasz zakupu w sklepie. Wtedy rozważymy wszystkie pomysły i możliwości oraz upewnimy się czy dysponujemy odpowiednimi materiałami, by zrealizować Twoje zamówienie.

Pozostałe produkty:

Jeśli marzy Ci się breloczek lub bransoletka z kamieniami, których nie ma w regularnej ofercie - napisz śmiało. W miarę możliwości i dostępności minerałów postaramy się zrealizować wymarzone zamówienie.

Warto także skontaktować się, jeśli zabrakło wybranego przez Ciebie rozmiaru czy modelu - postaramy się oszacować możliwy termin ponownego pojawienia się produktu.