fbpx

PODRÓŻ DO ŚWIATA MINERAŁÓW

REVEAL. HANDMADE STORIES to marka rękodzielnicza łącząca zamiłowanie do minerałów i niebanalnych dodatków. Znajdziesz tu biżuterię z kamieniami naturalnymi oraz unikalne zawieszki do torebek i breloki, a każdy wzór jest zainspirowany podróżniczym wspomnieniem, wymarzoną destynacją lub zrodzony z fascynacji pięknem otaczającej przyrody.

To oferta dla fanek kamieni naturalnych i modowych akcesoriów, w których główną rolę odgrywają minerały o magnetyzujących barwach. Więc jeśli chcesz wnieść trochę koloru do swojej codzienności, czerpać energię dzięki mocy minerałów lub po prostu lubisz oryginalne dodatki - jesteś w dobrym miejscu.

Z KIM PODRÓŻUJESZ?

Nazywam się Kasia, mieszkam i pracuję we Wrocławiu. To tutaj od 2019 roku rozwijam swoją markę rękodzielniczą REVEAL. HANDMADE STORIES, będąc jej sercem i mózgiem jednocześnie. Lubię, gdy Klientki poznają REVEAL przez pryzmat różnych inspiracji, które stoją za powstaniem poszczególnych produktów.

To, że inspirują mnie podróże i natura może wydawać się banalne. Jednak pod tym skrótem myślowym kryją się barwy, atmosfera, roślinność, folklor, pory roku, cuda przyrody. Wspomnienia i marzenia o miejscach, do których jeszcze chcę dotrzeć. Są to więc ogromne złoża inspiracji, z których można czerpać. Minerały wraz z mnogością swoich kolorów i znaczeń mogą być świetnymi nośnikami wspomnień. Z kolei chęć wplecenia ich w formę użytkową sprawiło, że pierwszym i flagowym produktem REVEAL stały się zawieszki do torebek. Od tego momentu wiele się zmieniło, a oferta mojej marki zdecydowanie się rozszerzyła w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientek. Kamienie naturalne dają niewyczerpane pokłady możliwości twórczych. Z pewnością odkryjemy wspólnie jeszcze wiele rękodzielniczych historii!